hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs hiszpańskiego

Spersonalizowany program kształcenia, harmonogram zajęć dostosowany do potrzeb i możliwości Słuchacza, dobór metod nauczania do preferencji ucznia – jeśli poszukujesz kursu języka hiszpańskiego szytego na miarę, Profi-Lingua to właściwy adres! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Na kursach indywidualnych przygotowujemy Kursantów do różnego typu sytuacji zawodowych, pomagamy osiągnąć płynność mówienia, szlifować określone umiejętności, uzupełnić wiedzę.

Zajęcia indywidualne to idealne rozwiązanie także dla najmłodszych uczniów, z uwagi na elastyczne terminy zajęć, które nie przepadają z powodu zdarzeń losowych. Prowadzimy lekcje dla dzieci już od 5. roku życia.

Kurs indywidualny zorganizujemy dokładnie tak, jak sobie życzysz. To Ty decydujesz o tym, kiedy i gdzie chcesz się uczyć. Możesz rozpocząć zajęcia już teraz. Zapraszamy!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość godzin jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest dobierana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto