hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Wakacyjny kurs angielskiego

Postaw na swobodną komunikację w języku angielskim i zrealizuj swój cel zaledwie w kilka tygodni! Wakacje to idealny czas, by podnieść poziom umiejętności językowych!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Lipiec, sierpień i wrzesień to miesiące, podczas których w Profi-Lingua odbywają się wakacyjne kursy językowe. To czas intensywnej nauki, która upłynie w motywującej i przyjaznej atmosferze tworzonej przez grupę osób stawiający sobie cele takie jak Ty: pokonanie barier komunikacyjnych i znaczne podniesienie kompetencji językowych w krótkim czasie. Cztero- i ośmiotygodniowe kursy języka angielskiego obejmują program nauki, który w standardowej opcji jest realizowany przez, odpowiednio, semestr lub rok. W ramach zajęć Twój native speaker lub lektor czuwa nad rozwojem wszystkich sprawności językowych: czytania, mówienia, słuchania i pisania. Zajęcia odbywają się w sercu Katowic – w nowoczesnych, dobrze wyposażonych, klimatyzowanych salach w naszej siedzibie przy ulicy Młyńskiej.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Semestr w miesiąc: 48
Rok w dwa miesiące: 96
Kurs konwersacyjny: 18

Termin

Zajęcia odbywają się trzy lub cztery razy w tygodniu (120 lub 160 minut zajęć)
w godzinach do wyboru: 7.30, 9.00, 17:00, 17.30.

Cena

Semestr w miesiąc: 499 zł
Rok w dwa miesiące: 948 zł
Kurs konwersacyjny dwutygodniowy: 299 zł

Skontaktuj się z nami! Formularz
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto