hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Wakacyjny kurs angielskiego

Postaw na swobodną komunikację w języku angielskim i zrealizuj swój cel zaledwie w kilka tygodni! Wakacje to idealny czas, by podnieść poziom umiejętności językowych!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Lipiec, sierpień i wrzesień to miesiące, podczas których w Profi-Lingua odbywają się wakacyjne kursy językowe. To czas intensywnej nauki, która upłynie w motywującej i przyjaznej atmosferze tworzonej przez grupę osób stawiający sobie cele takie jak Ty: pokonanie barier komunikacyjnych i znaczne podniesienie kompetencji językowych w krótkim czasie. Cztero- i ośmiotygodniowe kursy języka angielskiego obejmują program nauki, który w standardowej opcji jest realizowany przez, odpowiednio, semestr lub rok. W ramach zajęć Twój native speaker lub lektor czuwa nad rozwojem wszystkich sprawności językowych: czytania, mówienia, słuchania i pisania. Zajęcia odbywają się w sercu Katowic – w nowoczesnych, dobrze wyposażonych, klimatyzowanych salach w naszej siedzibie przy ulicy Młyńskiej.

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Nasz kurs ekspresowy, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje na wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe także od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę swych potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Semestr w miesiąc: 48
Rok w 2 miesiące: 96
Wakacyjny konwersacyjny: 18
Wszystkie zajęcia trwają 45 minut.

Termin

Zajęcia odbywają się trzy lub cztery razy w tygodniu (120 lub 160 minut zajęć)
w godzinach do wyboru: 7.30, 9.00, 17:00, 17.30.

Cena

Kursy wakacyjne od 289 zł

Skontaktuj się z nami! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto