hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs angielskiego

Indywidualny kurs angielskiego to oferta dla osób, które chcą uczyć się języka na swoich warunkach. Podczas zajęć typu „face to face” nauczyciel „face to face”, podczas których nauczyciel (do wyboru lektor lub native speaker) poświęci Ci całą swoją uwagę. Dzięki temu nauka będzie skuteczniejsza i ściśle odpowiadająca Twoim potrzebom, umiejętnościom oraz zainteresowaniom − na zajęciach możecie poruszać tematy, które uważasz za kluczowe dla siebie. Szybkie pokonywanie bariery językowej i wzrost pewności siebie w porozumiewaniu się w języku angielskim to efekty indywidualnej nauki, które zauważysz już po kilku pierwszych lekcjach. W trosce o Twój komfort oferujemy dopasowanie terminów i godzin nauki do Twoich potrzeb. Zajęcia mogą odbywać się w dowolnym miejscu na terenie Śląska.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość godzin jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie i zależy od ilości lekcji w pakiecie, formy płatności oraz terminu zajęć.

Skontaktuj się z nami! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto