hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Indywidualny kurs francuskiego

Chcesz rozpocząć lub kontynuować przygodę z językiem francuskim, ale zależy Ci, aby przebiegała ona na Twoich warunkach? Doskonałym rozwiązaniem jest wybór indywidualnego kursu języka francuskiego. To oferta skierowana do tych, którzy pragną mieć pełną kontrolę nad swoją nauką.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualny kurs języka francuskiego to seria regularnych i bezpośrednich (twarzą w twarz) spotkań nauczyciela ze Słuchaczem. Tylko od Ciebie zależy, kiedy, gdzie i jak często będziecie się widywać. To także Ty wybierasz, czy wolisz uczyć się z lektorem czy native speakerem. W ramach zajęć nauczyciel czuwa nad rozwojem wszystkich Twoich sprawności językowych: czytania, mówienia, słuchania i pisania. Kurs jest intensywny, nastawiony na skuteczne podnoszenie pewności siebie w porozumiewaniu się językiem francuskim. Nasi nauczyciele dbają też o to, żeby zajęcia były interesujące. Gdy przygotowują program kursu, biorą pod uwagę nie tylko Twój poziom znajomości języka, lecz także Twoje oczekiwania, potrzeby i zainteresowania.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość godzin jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie.

Skontaktuj się z nami! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto