hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka niemieckiego

Chcesz nabrać swobody w komunikacji w języku niemieckim? Profi-Lingua jest zdecydowanie miejscem dla Ciebie!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

W naszej cieszącej się renomą szkole oferujemy kursy nauki języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania. Do udziału w nich zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i te, które miały już do czynienia z językiem naszych zachodnich sąsiadów. Szeroki wybór terminów i godzin zajęć pozwala na dopasowanie kursu do swojego grafiku, dzięki czemu nie będzie on kolidował z innymi obowiązkami. Podczas 160 godzin zajęć, odbywających się od października do czerwca, opanujesz zasady gramatyki, wzbogacisz słownictwo, nabierzesz wprawy w czytaniu i rozumieniu języka ze słuchu, a także zyskasz płynność w porozumiewaniu się językiem niemieckim w różnych sytuacjach codziennych. Nasi nauczyciele − wykwalifikowani lektorzy − zadbają o to, by nauczyć Cię żywego, prawdziwego języka niemieckiego i pomóc Ci przełamać barierę komunikacyjną. Dzięki nauce niemieckiego zyskasz nowe możliwości – to inwestycja w siebie, która szybko się zwróci.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się do 160 lekcji w roku.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7.30, 9.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7.30, 14.30, 17.30
Sobota: 8.30, 11.30

Cena

Cena za semestr: 774 zł lub w ratach: 224 zł + 319 zł + 299 zł
Oferta Happy Hours - zajęcia o godz. 7.30, 9.00: 574 zł lub w ratach 224 zł + 249 zł + 159 zł

Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się z nami!
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto