hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka rosyjskiego

W dzisiejszych czasach znajomość więcej niż jednego języka obcego to konieczność, jeśli chcesz się ubiegać o dobrą pracę. Jeżeli zamierzasz więc podnieść swoje kwalifikacje, zainwestuj w naukę języka rosyjskiego, który znów staje się bardzo popularny.

Standardowy kurs rosyjskiego to rozwiązanie polecane wszystkim, którzy chcą nauczyć się sprawnej i płynnej komunikacji w tym języku. Podczas naszych zajęć, które odbywają się od października do czerwca, poznasz zwroty i słownictwo niezbędne do porozumiewania się w różnych sytuacjach życiowych. Ogromne znaczenie ma dla nas rozwój umiejętności praktycznych, ale na naszych zajęciach przyswoisz też zasady gramatyki i pisowni oraz słownictwo, które stanowi podstawę znajomości języka. Motywujemy i dopingujemy do przełamywania wszelkich barier komunikacyjnych. W tym celu zapewniamy uczestnikom standardowego kursu języka rosyjskiego pakiet bezpłatnych godzin konwersacji.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się do 160 lekcji w roku.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7.30, 9.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7.30, 14.30, 17.30
Sobota: 8.30, 11.30

Cena

Komfort: 774 zł
I rata - 224zł
II rata - 319zł
III rata - 299 zł
Premium: 874 zł
I rata - 324zł
II rata- 349zł
III rata- 269 zł

Skontaktuj się z nami! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto