hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka szwedzkiego

Każdego roku obserwujemy wzrost zainteresowania kursami języków skandynawskich. W odpowiedzi na tę potrzebę w bogatej ofercie kursów językowych dostępnych w Profi-Lingua w Katowicach znalazł się również kurs języka szwedzkiego.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Nauka języka szwedzkiego w ramach kursu standardowego to łącznie 120 godzin lekcyjnych, składających się na dwusemestralny kurs od października do czerwca. Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy o wysokich kwalifikacjach. Pod ich okiem opanujesz wszystkie sprawności językowe: czytanie, mówienie, pisanie i słuchanie. Na zajęciach wykorzystujemy autentyczne materiały ze szwedzkojęzycznej prasy i telewizji, dzięki czemu przez cały kurs będziesz pracować z żywym językiem. Chcemy, żebyś zyskał pewność siebie w posługiwaniu się językiem szwedzkim w sytuacjach codziennych oraz kontaktach zawodowych.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się do 160 lekcji w roku.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7.30, 9.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7.30, 14.30, 17.30
Sobota: 8.30, 11.30

Cena

Cena za semestr: 899 zł lub w ratach: 399 zł + 399 zł + 199 zł

Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się z nami!
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto