hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka włoskiego

Chcemy, aby efektem nauki włoskiego była pewność siebie w porozumiewaniu się w tym języku. Podobnie jak Tobie, nam też zależy na szybkich postępach, dlatego stworzyliśmy program kursu tak, by bariery językowe znikały w mgnieniu oka, a nauka odbywała się w przyjaznej i motywującej atmosferze.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Kurs języka włoskiego w Profi-Lingua to 120 godzin lekcyjnych rozłożonych na dwa semestry od października do czerwca. Dodatkowo otrzymasz gratis do 40 godzin przeznaczonych na konwersacje. W trakcie kursu będziesz stopniowo poszerzał słownictwo, uczył się gramatyki i rozumienia języka, ale przede wszystkim nabierał płynności w prowadzeniu rozmów. Dzięki temu w błyskawicznym tempie zauważysz efekty. Poczujesz się swobodnie podczas konwersacji towarzyskich w języku włoskim, podróży na Półwysep Apeniński czy w sytuacjach biznesowych wymagających znajomości tego języka.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się do 160 lekcji w roku.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7.30, 9.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7.30, 14.30, 17.30
Sobota: 8.30, 11.30

Cena

Cena za semestr: 774 zł lub w ratch: 224 zł + 319 zł + 299 zł

Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się z nami!
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto