hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka włoskiego

Uwaga! Zimą startują nowe grupy na kursy semestralne! Zapisz się już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Chcemy, aby efektem nauki włoskiego była pewność siebie w porozumiewaniu się w tym języku. Podobnie jak Tobie, nam też zależy na szybkich postępach, dlatego stworzyliśmy program kursu tak, by bariery językowe znikały w mgnieniu oka, a nauka odbywała się w przyjaznej i motywującej atmosferze.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Kurs języka włoskiego w Profi-Lingua to 120 godzin lekcyjnych rozłożonych na dwa semestry od października do czerwca. Dodatkowo otrzymasz gratis do 40 godzin przeznaczonych na konwersacje. W trakcie kursu będziesz stopniowo poszerzał słownictwo, uczył się gramatyki i rozumienia języka, ale przede wszystkim nabierał płynności w prowadzeniu rozmów. Dzięki temu w błyskawicznym tempie zauważysz efekty. Poczujesz się swobodnie podczas konwersacji towarzyskich w języku włoskim, podróży na Półwysep Apeniński czy w sytuacjach biznesowych wymagających znajomości tego języka.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs roczny składa się do 160 lekcji
Na kurs składa się do 80 lekcji w semestrze

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7.30, 9.00, 14.30, 16.00, 17.30, 19.00
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7.30, 14.30, 17.30
Sobota: 8.30, 11.30

Cena

kurs semestralny: 774 zł lub w ratch: 224 zł + 319 zł + 299 zł

Skontaktuj się z nami! Skontaktuj się z nami!
Rozwiąż test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto