hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy krótkie z języka niemieckiego

Nowość! Krótkie kursy z języka niemieckiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Gramatyka dla Praktyka to intensywny kurs nauki, podczas którego zaledwie w ciągu miesiąca możesz opanować zasady gramatyki języka niemieckiego. Szybko przekonasz się, jak wiele przyjemności sprawia łatwość porozumiewania się po niemiecku.

Podstawę programową kursu Gramatyka dla Praktyka stanowią różnorodne ćwiczenia praktyczne, pomagające zrozumieć i utrwalające zasady obowiązujące w gramatyce języka niemieckiego. Indywidualne podejście doświadczonych lektorów, bezpośredni kontakt z nimi oraz kameralne grupy sprawią, że połączysz przyjemne z pożytecznym: miło spędzisz czas, a jednocześnie szybko nabierzesz sprawności w poprawnym porozumiewaniu się językiem niemieckim. Efekty nauki zauważysz już po pierwszych lekcjach.

Zajęcia Gramatyka dla Praktyka odbywają się od poniedziałku do soboty, trzy razy w tygodniu w modułach po 90 minut. Kurs przeznaczony jest zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych, które osiągnęły poziom zaawansowania w znajomości języka niemieckiego B1 i B2.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Pnij się w górę i zdobywaj kolejne szczyty! Nabierz pewności siebie w porozumiewaniu się w języku niemieckim, a zrób to w najlepszym stylu!

Aromatyczna kawa, słodkie ciasto i grupa kobiet, które chcą opowiadać o sobie i swoich codziennych przygodach, wymieniać poglądy i doświadczenia − tak wygląda formuła zajęć w ramach kursu Ladies Tête-à-Tête. Już od pierwszych spotkań kładziemy nacisk na sprawną komunikację, pokonywanie barier językowych i aktywne poszerzanie zakresu słownictwa języka niemieckiego. Stawiając na umiejętności praktyczne, nasi wykwalifikowani lektorzy pomogą nabrać pewności w radzeniu sobie podczas podróży, zakupów czy spotkań towarzyskich w języku niemieckim.

Kurs Ladies Tête-à-Tête skierowany jest do pań, w szczególności po 50. roku życia, które porozumiewają się językiem niemieckim na poziomach od A2 do C1. Zajęcia odbywają się dwa lub cztery razy w tygodniu, przez dwa miesiące, w małych grupach, pod okiem nauczycieli dyspozycyjnych dla Ciebie podczas całego czasu trwania kursu.

 

FOREVER YOUNG

Podobno, aby polubić język niemiecki, trzeba do niego dojrzeć. Jeśli czujesz, że właśnie nadszedł ten moment, podejmij wyzwanie i poznaj mowę, którą posługują się nasi zachodni sąsiedzi. Skorzystaj z oferty Kursów Forever Young, która przewiduje naukę języka w grupie osób powyżej 50. roku życia, na różnych poziomach zaawansowania.

Twoje postępy w nauce języka niemieckiego będą odbywać się pod czujnym okiem naszych doświadczonych lektorów. Na ich pomoc oraz indywidualne podejście możesz liczyć podczas całego czasu trwania kursu. W Profi-Lingua stawiamy na naukę żywego, autentycznego języka niemieckiego, dzięki czemu szybko nabierzesz wprawy i swobody w komunikacji w tym języku. Liczne ćwiczenia praktyczne pozwolą Ci utrwalić zasady gramatyki oraz poszerzyć zakres słownictwa łatwo i przyjemnie. Motywująca i sympatyczna atmosfera sprawi, że pozbędziesz się bariery językowej, szybko nabierając pewności siebie w rozmowach po niemiecku.

Kurs Forever Young przewiduje aż 50 godzin zajęć, które odbywają się od poniedziałku do soboty, w stałych, kameralnych grupach.

 

Szczegóły kursu

Ilość godzin

Gramatyka dla praktyka - 30 x 45min
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 60 x 45min
Forever Young -50 x 45 min

Cennik

Gramatyka dla praktyka - 699 zł
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 999 zł
Forever Young -799 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto