hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs chińskiego

Z naszych obserwacji wynika, że studenci dzięki wiedzy językowej i widocznym postępom, które u siebie obserwują, zyskują wyższą samoocenę, przekonanie, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Chiński jest tu idealnym przykładem – jeśli się go nauczysz, czy naprawdę może istnieć coś, z czym sobie nie poradzisz?

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Na kursie indywidualnym będziesz pracować sam na sam z lektorem – doświadczonym, z szeroką wiedzą nie tylko językową, lecz także kulturową. Nauczysz się władać językiem chińskim i go rozumieć, zyskasz szeroką perspektywę, która w przyszłości pozwoli Ci podróżować do Chin bez kompleksów, z otwartością i zrozumieniem dla tamtejszych kultury i stylu życia. A cały proces nauczania będzie się odbywał w przyjaznej i niezobowiązującej atmosferze. I jeszcze jedno – nauka chińskiego jest nie tylko przyjemna, lecz także zabawna.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs składa się z pakietów zajęć:
10 lub 50 jednostek lekcyjnych.
Jedna lekcja trwa 45 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

60 - 80 zł, inwestycja w godzinę lekcyjną przy pakiecie 10h - 85zł, możliwość dołączenia drugiej osoby za 50%

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto