hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka chińskiego

Chiny to nie tylko potężna cywilizacja, kultura i gospodarka – to inny świat. Dlatego w zrozumieniu i nauce języka chińskiego tak ważny jest kontekst kulturowy. Wiedzą o tym nasi lektorzy – dzięki ich metodzie nie tylko lepiej zapamiętacie poszczególne elementy języka, ale rzeczywiście będziecie się mogli poczuć częścią tego kraju. Lektorzy zaś zadbają o to, byście pokonali własne ograniczenia i lęk przed nieznanym oraz wypracowali pewność siebie w mówieniu po chińsku. Kolejnym etapem może być fascynująca podróż do Państwa Środka, podczas której nareszcie wykorzystacie swoje językowe i kulturowe kompetencje. Z pewnością będzie temu towarzyszyła wyjątkowa satysfakcja.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

W procesie nauki będziecie mogli dodatkowo korzystać z platformy e-learningowej, by nie tracić kontaktu z językiem również między lekcjami – systematyczność jest bowiem kluczem do sukcesu.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs składa się na 120 lekcji, przy czym każda trwa 40 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:00, 16:30, 18:00, 19:30
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 16:30
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

777 zł/ semestr
Możliwa płatność ratalna, zapytaj o szczegóły w sekretariacie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto