hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka norweskiego

Uczcie się języków – słyszeliśmy to od dziecka. Tymczasem celem naszych lektorów – zarówno tych norweskich, jak i polskich – nie jest język sam w sobie. Celem jest sprawienie, abyś za jego pomocą mógł coś załatwić – kupić obraz, poprosić sąsiada o przypilnowanie kota, zaprezentować się w nowej pracy. Język to narzędzie, droga, natomiast kluczem jest komunikacja.

Aby zachęcić Cię do mówienia, nasi lektorzy używają metody, która nie ma nic wspólnego ze szkolnym ślęczeniem nad nudnymi ćwiczeniami. Na lekcjach zanurzysz się w żywym języku, będziesz ćwiczył konwersacje w prawdziwych sytuacjach życiowych. Wszystko po to, byś zaczął mówić, a w końcu swobodnie porozumiewać się po norwesku. A co najważniejsze – będzie to miły i satysfakcjonujący proces, ponieważ nauka musi być przyjemnością – to nasze motto.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs składa się na 120 lekcji, przy czym każda trwa 40 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:00, 16:30, 18:00, 19:30
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 16:30
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

1554 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto