hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka norweskiego

Uczcie się języków – słyszeliśmy to od dziecka. Tymczasem celem naszych lektorów – zarówno tych norweskich, jak i polskich – nie jest język sam w sobie. Celem jest sprawienie, abyś za jego pomocą mógł coś załatwić – kupić obraz, poprosić sąsiada o przypilnowanie kota, zaprezentować się w nowej pracy. Język to narzędzie, droga, natomiast kluczem jest komunikacja.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Aby zachęcić Cię do mówienia, nasi lektorzy używają metody, która nie ma nic wspólnego ze szkolnym ślęczeniem nad nudnymi ćwiczeniami. Na lekcjach zanurzysz się w żywym języku, będziesz ćwiczył konwersacje w prawdziwych sytuacjach życiowych. Wszystko po to, byś zaczął mówić, a w końcu swobodnie porozumiewać się po norwesku. A co najważniejsze – będzie to miły i satysfakcjonujący proces, ponieważ nauka musi być przyjemnością – to nasze motto.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs składa się na 120 lekcji, przy czym każda trwa 40 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:00, 16:30, 18:00, 19:30
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 16:30
Sobota: 8:30, 11:30

Cena

777 zł / semestr
Możliwa płatność ratalna, zapytaj o szczegóły w sekretariacie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto