hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs włoskiego

Włosi uwielbiają, gdy obcokrajowcy próbują mówić w ich języku. W przypadku włoskiego powiedzenie Karla Albrechta: „Zmień swój język, a zmienisz swoje myśli” sprawdza się doskonale. Z doświadczenia wiemy, że im bardziej studenci zanurzają się w języku włoskim i włoskiej kulturze, im częściej przestają z Włochami, tym bardziej przejmują włoski styl życia, a właściwie jego najwdzięczniejsze cechy – celebrację drobnych życiowych przyjemności, zamiłowanie do piękna w każdym jego aspekcie, wyzbycie się zbędnego pośpiechu czy nerwów. Jeśli więc także Ty chcesz tego doświadczyć i zależy Ci na optymalnym efekcie w krótkim czasie, wybierz kurs indywidualny. W pełni dopasujemy go do Twoich potrzeb. Lekcje sam na sam z lektorem sprawią, że z tygodnia na tydzień będziesz widział postępy, a wkrótce zaczniesz się swobodnie komunikować w języku włoskim.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs składa się z pakietów zajęć:
10 lub 50 jednostek lekcyjnych.
Jedna lekcja trwa 45 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

60zł/ 80zł, inwestycja w godzinę lekcyjną przy pakiecie 10h - 65zł/ 85zł, możliwość dołączenia drugiej osoby za 50%

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto