hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe w Lublinie

Uwaga! Trwają zapisy na nowy rok! Zarezerwuj miejsce jeszcze dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Rozważasz rozpoczęcie nauki języka obcego? Zależy Ci na tym, aby zdobyć umiejętność skutecznej i satysfakcjonującej komunikacji? W Profi-Lingua kładziemy szczególny nacisk na przełamanie barier z wykorzystaniem języka obcego. Metoda komunikatywna, którą wykorzystujemy, to nie tylko nauka poprawnego pisania i czytania ze zrozumieniem – to przede wszystkim pokonanie trudności językowych w codziennych sytuacjach.

Dlaczego Profi-Lingua?

Podchodzimy do Ciebie indywidualnie

Wyznaczamy ścieżkę rozwoju umiejętności i efektywnego wykorzystania predyspozycji każdego Kursanta. Wsparcie w każdej fazie nauki procentuje podczas jej kolejnych etapów i daje satysfakcję ze zdobywania wiedzy.

Mamy doświadczenie

Nasza kadra lektorska to nasz największy kapitał. Wieloletnie przygotowanie metodyczne, stale rozwijane kompetencje oraz przyjazna atmosfera to fundamenty naszej szkoły.

Otwieramy okno na świat

Otwórz się na drugi język! Dzięki nam możesz odkryć jeszcze więcej – i to zupełnie za darmo. W ramach Twojego kursu oferujemy Ci naukę drugiego języka, konsultacje i warsztaty. Myślisz o uzyskaniu wymarzonego certyfikatu? Z nami uda Ci się go zdobyć!

Dla nas liczy się jakość

Unikalny system Profi-Lingua Quality Control pozwala utrzymać niezmiennie wysoki standard nauczania w naszej szkole. Dzieje się tak dzięki monitorowaniu postępów każdego Kursanta.

Dajemy nowoczesne wsparcie

Świat idzie do przodu, a my razem z nim! Oferujemy Ci nowoczesną platformę multimedialną, dzięki której uzyskasz dostęp do wszystkich materiałów z kursu, bogatą bibliotekę i mediatekę oraz świetnie wyposażone sale z tablicą interaktywną, które urozmaicają kurs i motywują do efektywniejszej nauki.

Oferta dopasowuje się do Twoich potrzeb

Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, ponieważ chcemy dać Ci to, czego szukasz. Zamierzasz przygotować się do egzaminu językowego? Zależy Ci na konwersacjach z native speakerem? A może pragniesz poznać tajniki chińskiego lub norweskiego? Zajrzyj do nas!

Wybierz kurs dla siebie

Przepis na sukces? Poznaj naszą metodę nauczania!

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Wciąż nie możesz się zdecydować na kurs? Doradzimy! Zapisz się na kurs!
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto