hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka angielskiego

Studia, praca, życie zagranicą – niezależnie od tego, jakie okoliczności skłaniają Cię do nauki języka angielskiego, z nami zrealizujesz swoje cele. Prowadzimy zajęcia zarówno dla początkujących Kursantów, jak też dla osób znających język w stopniu zaawansowanym. Na każdym poziomie językowego wtajemniczenia pomożemy Ci rozwinąć skrzydła!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

W Profi-Lingua uczymy języka angielskiego ogólnego, dzięki któremu możesz porozumieć się zawsze i wszędzie.

Stawiamy na umiejętność komunikowania się w realnych sytuacjach i zachęcamy Kursantów do pokonywania związanych z tym barier. Doskonalimy też rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i mówienie.

Inspirujące tematy, ciekawe materiały anglojęzyczne, z których korzystamy na lekcjach, oraz miła atmosfera sprawią, że polubisz lekcje angielskiego!

Działamy już od ponad 25 lat, a wysoka jakość kształcenia Profi-Lingua została wyróżniona m.in. nagrodą Grand Prix Laur Klienta.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość zajęć wynosi 120, każde po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje: Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:10, 11:00, 12:30, 14:15, 15:50, 17:30, 19:10
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 14:15, 17:30
Sobota: 8:20, 11:45

Cena

Kurs standardowy: 1598 zł
Happy hours(tylko godziny poranne):
1438 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto