hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs niemieckiego

Indywidualne zajęcia w Profi-Lingua to rozwiązanie dla osób, które chcą się uczyć niezwykle efektywnie, dla zapracowanych, którym trudno pogodzić obowiązki z grafikiem standardowych kursów, a przede wszystkim dla tych, którzy mają sprecyzowane oczekiwania wobec tematyki kursu.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualny kurs niemieckiego w Lublinie – dlaczego warto?

Program kursu i jego tempo zostają dostosowane do Twoich oczekiwań. Spotkania są zorganizowane w formie face to face, co daje Ci pewność, że uwaga lektora skupiona jest wyłącznie na Tobie. Nauczyciel może obserwować Twoje postępy i motywować Cię do nauki. Kameralna atmosfera lekcji pomaga przezwyciężyć barierę komunikacyjną.

Kurs ten polecamy, kiedy potrzebujesz znajomości określonego języka specjalistycznego, gdy czeka Cię prezentacja, spotkanie czy rozmowa o pracę w języku niemieckim. To również propozycja dla osób, które chcą trenować wybrane umiejętności językowe.

Zapraszamy!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs zawiera 25 indywidualnych zajęć, każde po 45 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Pełna cena indywidualnego kursu wynosi 1375 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto