hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka norweskiego

Znajomością języka norweskiego może się pochwalić niewielu Polaków.  Dlatego też  jest ona ceniona na rynku pracy. Polskich firm działających na terenie Norwegii wszak nie brakuje. Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Interesuje Cię kraj fiordów, a może planujesz w nim zamieszkać? Zapraszamy na kurs w Profi-Lingua!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Uczymy języka norweskiego ogólnego, dlatego zajęcia będą atrakcyjne zarówno dla osób, które chcą posługiwać się norweskim w życiu prywatnym, jak i dla tych, którym zależy na porozumiewaniu się w środowisku pracy.

Pomagamy przełamywać bariery komunikacyjnych, dlatego w trakcie zajęć zachęcamy Słuchaczy do posługiwania się językiem obcym w realnych sytuacjach. Stwarzamy wiele okazji do ćwiczenia wymowy, rozwijamy też umiejętności czytania, pisania oraz rozumienia ze słuchu.

Zależy nam, aby Kursanci mieli kontakt z żywym językiem norweskim – wykorzystujemy autentyczne materiały prasowe, programy tv i filmy.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość zajęć wynosi 120, każde po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:10, 11:00, 12:30, 14:15, 15:50, 17:30, 19:10
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 14:15, 17:30
Sobota: 8:20, 11:45, 15:10

Cena

Kurs standardowy: 1598 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto