hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Wakacyjny kurs angielskiego

Czas poświęcony na naukę języków obcych to inwestycja, której nigdy nie będziesz żałował. Lepsza znajomość języka angielskiego to także większa pewność siebie, szersze możliwości na rynku pracy i satysfakcja z robionych postępów. Wakacje to idealny moment na realizację tych zadań.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Intensywna nauka, motywująca atmosfera, radość z efektów – tak wygląda lato w Profi-Lingua. Wakacyjne kursy języka angielskiego to intensywne pakiety zajęć, które realizujemy w lipcu, sierpniu i wrześniu. W ciągu zaledwie 4 tygodni możesz opanować materiał z całego semestru. Szybkie postępy, widoczne już po kilku lekcjach, będą dla Ciebie źródłem dumy i radości. W krótkim czasie wejdziesz na kolejny poziom znajomości języka, przełamiesz barierę komunikacyjną i odkryjesz, z jaką łatwością możesz mówić, pisać i czytać po angielsku.

Poznaj naszych lektorów!

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje w wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi poprzez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu idealnie skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Wakacyjny intensywny miesięczny: 60
Wakacyjny intensywny dwumiesięczny: 120
Wakacyjny konwersacyjny dwutygodniowy: 20
Wakacyjny czterotygodniowy : 40
Wszystkie zajęcia trwają 45 minut.

Termin

5 razy w tygodniu po 3 lekcje (3x45 min): poniedziałki-piątki: 9:00, 17:00
Kursy konwersacyjne 2 i 4-tygodniowe: co drugi dzień 09.00 i 17.00

Cena

Wakacyjny intensywny miesięczny: 949 zł
Wakacyjny intensywny dwumiesięczny: 1800 zł
Wakacyjny konwersacyjny dwutygodniowy: 299 zł
Wakacyjny konwersacyjny czterotygodniowy: 598 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto