hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs angielskiego

Jeśli chcesz, by podczas nauki języka angielskiego Twój nauczyciel skupiał uwagę wyłącznie na Tobie, albo pragniesz uczyć się zakresu języka odpowiadającego Twoim zainteresowaniom i konkretnym potrzebom, wybierz indywidualny kurs języka angielskiego.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualne zajęcia to najbardziej komfortowa forma nauki. Program jest wtedy dostosowany do Twojego tempa, poziomu, potrzeb i wymagań. Lekcje języka angielskiego w takim trybie odbywają się „face to face”: uczestniczycie w nich tylko Ty i Twój nauczyciel. Może nim być doświadczony lektor lub native speaker. Zajęcia odbywają się w dogodnych dla Ciebie czasie i miejscu. Indywidualny tok nauki pomoże Ci przełamać barierę językową i znacznie podnieść poziom posługiwania się językiem w sytuacjach codziennych i biznesowych. Profi-Lingua gwarantuje wysoką jakość nauczania, atrakcyjne materiały dodatkowe, elastyczność i reakcję na potrzeby naszych wyjątkowych Kursantów.

Poznaj naszych lektorów!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 20 lekcji, każda po 60 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena kursu wynosi 1400 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto