hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs francuskiego

Doskonale wiesz, jak wiele drzwi otwiera znajomość języka francuskiego. Jeśli podjąłeś decyzję o nauce i zależy Ci, by lekcje były prowadzone w formie ściśle dopasowanej do Twoich potrzeb, w Profi-Lingua sprostamy tym wymaganiom.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Podczas indywidualnego kursu języka francuskiego będziesz rozwijał wszystkie kompetencje językowe w obecności wykwalifikowanego nauczyciela. Opanujesz nowe słownictwo i zasady gramatyki. Nauczysz się swobodnie rozmawiać i rozumieć język ze słuchu. Szybko zauważysz, że przełamałeś barierę komunikacyjną, a rozmowy po francusku − zarówno towarzyskie, jak i zawodowe − prowadzisz z przyjemnością.

Indywidualny kurs języka francuskiego pozwala na dopasowanie poziomu, zakresu materiału i tempa nauki do Twoich oczekiwań. W zajęciach uczestniczą dwie osoby: Ty i nauczyciel, który skupia całą uwagę na tym, byś robił szybkie postępy. Zajęcia mogą się odbywać u Ciebie w domu, w biurze lub w siedzibie Szkoły Języków Obcych Profi-Lingua w Poznaniu.

Poznaj naszych lektorów!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 20 lekcji, każda po 60 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena kursu wynosi 1500 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto