hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka francuskiego

Czy wiesz, że francuski to język urzędowy w 29 państwach świata? Posługują się nim mieszkańcy m.in. Belgii, Kanady, Haiti, Monako, Konga, Seszeli i, oczywiście, Francji. Nauka francuskiego jest atrakcyjną inwestycją w siebie, którą docenisz na polu zarówno zawodowym, jak i osobistym.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Niezależnie od celu, w jakim chcesz uczyć się języka francuskiego, zapraszamy Cię do rozpoczęcia tej przygody. W Profi-Lingua pokażemy Ci, że nauka może być przyjemnością, a lekcje u nas po prostu miłą i bardzo pożyteczną formą spędzania czasu wolnego. W naszej bogatej ofercie kursów języka francuskiego znajdziesz idealny kurs dla siebie: dopasujesz dni i godziny do swojego grafiku, wybierzesz poziom odpowiadający Twoim umiejętnościom, a także skorzystasz z dodatkowych możliwości, np. 40 godzin lekcyjnych konwersacji. Standardowe kursy języka francuskiego trwają dwa semestry − od października do czerwca − i odbywają się w grupach, w których panuje atmosfera motywująca do pracy. Lektorzy i native speakerzy korzystają z rzetelnie przygotowanych podręczników oraz autentycznych materiałów z prasy francuskojęzycznej i filmów. Naszym celem jest dodanie Ci pewności siebie w porozumiewaniu się po francusku oraz stałe podnoszenie wszystkich Twoich kompetencji językowych.

Poznaj naszych lektorów!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 116 lekcji, każda po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 16:20, 18:00, 19:40

1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 11:20, 14:40, 18:00
Sobota: 8:30, 11:40

Cena

Cena kursy wynosi 1598 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto