hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Wakacyjny kurs hiszpańskiego

Nauka języków obcych jest wysiłkiem, który zdecydowanie warto podjąć. W dzisiejszych czasach pracodawcy patrzą przychylniej na kandydatów, którzy sprawnie posługują się co najmniej dwoma językami obcymi. Niech znajomość hiszpańskiego będzie elementem, który podniesie Twoje kwalifikacje.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Jeśli w roku szkolnym brakuje Ci czasu, by w pełni poświęcić się nauce języka, nadrób zaległości w wakacje. W Profi-Lingua lato to okres intensywnej i wytężonej pracy nad sobą. W przyjemnej i motywującej atmosferze pozbędziesz się bariery komunikacyjnej i stresu, który dotychczas towarzyszył Ci podczas rozmów w języku hiszpańskim. Oprócz pewności siebie poprawisz też słownictwo, dzięki czemu w pełni odkryjesz piękno języka, którym posługuje się ponad 650 milionów ludzi na świecie. Wakacyjne zajęcia prowadzą doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele Profi-Lingua, wśród których są zarówno lektorzy, jak i native speakerzy. Wiele dostępnych terminów zajęć pozwala dopasować je do własnego planu dnia również osobom pracującym.

Poznaj naszych lektorów!

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, w trakcie którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to też możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje w wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twych potrzeb? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Wakacyjny intensywny miesięczny: 60
Wakacyjny intensywny dwumiesięczny: 120
Wakacyjny konwersacyjny dwutygodniowy: 20
Wakacyjny czterotygodniowy : 40
Wszystkie zajęcia trwają 45 minut.

Termin

5 razy w tygodniu po 3 lekcje (3x45 min): poniedziałki-piątki: 9:00, 17:00
Kursy konwersacyjne 2 i 4-tygodniowe: co drugi dzień 09.00 i 17.00

Cena

Wakacyjny intensywny miesięczny: 949 zł
Wakacyjny intensywny dwumiesięczny: 1800 zł
Wakacyjny konwersacyjny dwutygodniowy: 299 zł
Wakacyjny konwersacyjny czterotygodniowy: 598 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto