hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs hiszpańskiego

Znajomość języka hiszpańskiego jest umiejętnością niezwykle pożądaną przez wielu pracodawców, nie tylko w Polsce. To także duże ułatwienie podczas podróży do kilkudziesięciu państw świata, w których hiszpański jest językiem urzędowym. Jeśli zależy Ci, by lekcje języka były prowadzone w atrakcyjnej formie, na Twoich zasadach, dołącz do Profi-Lingua i wybierz indywidualny kurs językowy.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Możesz uczyć się języka hiszpańskiego „face to face”, co oznacza, że podczas lekcji będziecie obecni jedynie Ty i Twój nauczyciel. Nasi doświadczeni lektorzy i native speakerzy wiedzą, jak przełamać bariery językowe, i z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki wyborowi indywidualnego kursu języka hiszpańskiego sam ustalisz dni, godziny i miejsce zajęć. Program nauki będzie spersonalizowany, co oznacza, że tematyka, zakres i poziom lekcji dopasujemy do Twoich możliwości i aspiracji. Nauczyciel będzie poświęcał czas wyłącznie Tobie, dzięki czemu osiągniesz maksymalne efekty w możliwie krótkim czasie. Indywidualny kurs hiszpańskiego to oferta skierowana do tych, którzy wymagają więcej, cenią sobie komfort nauki oraz elastyczność i wysoką jakość szkoły językowej.

Poznaj naszych lektorów!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 20 lekcji, każda po 60 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena kursu wynosi 1500 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto