hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Indywidualny kurs hiszpańskiego

Znajomość języka hiszpańskiego jest umiejętnością niezwykle pożądaną przez wielu pracodawców, nie tylko w Polsce. To także duże ułatwienie podczas podróży do kilkudziesięciu państw świata, w których hiszpański jest językiem urzędowym. Jeśli zależy Ci, by lekcje języka były prowadzone w atrakcyjnej formie, na Twoich zasadach, dołącz do Profi-Lingua i wybierz indywidualny kurs językowy.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Możesz uczyć się języka hiszpańskiego „face to face”, co oznacza, że podczas lekcji będziecie obecni jedynie Ty i Twój nauczyciel. Nasi doświadczeni lektorzy i native speakerzy wiedzą, jak przełamać bariery językowe, i z zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki wyborowi indywidualnego kursu języka hiszpańskiego sam ustalisz dni, godziny i miejsce zajęć. Program nauki będzie spersonalizowany, co oznacza, że tematyka, zakres i poziom lekcji dopasujemy do Twoich możliwości i aspiracji. Nauczyciel będzie poświęcał czas wyłącznie Tobie, dzięki czemu osiągniesz maksymalne efekty w możliwie krótkim czasie. Indywidualny kurs hiszpańskiego to oferta skierowana do tych, którzy wymagają więcej, cenią sobie komfort nauki oraz elastyczność i wysoką jakość szkoły językowej.

Poznaj naszych lektorów!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Minimalny pakiet - 5 spotkań

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

120 zł - 60 minut

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto