hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs niemieckiego

Elastyczny harmonogram zajęć, program ściśle dopasowany do Twoich potrzeb, pełna uwaga nauczyciela − jeśli te elementy mają dla Ciebie decydujący wpływ na wybór kursu języka niemieckiego, oferta Profi-Lingua spełni Twoje oczekiwania.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Indywidualny kurs języka niemieckiego stworzyliśmy z myślą o tych, którzy wymagają więcej. Program jest tu ściśle dopasowany do potrzeb i zainteresowań Kursanta, a nasz doświadczony nauczyciel (do wyboru lektor lub native speaker) dba o motywację ucznia i naukę na najwyższym poziomie. Pod jego okiem przejdziesz przez kolejne etapy poznawania niemieckiego, a ten proces będzie upływać w przyjemnej atmosferze. Zajęcia odbywają się w formule „face to face”, korzystnie wpływają na podnoszenie pewności siebie i gwarantują szybkie efekty w obszarach kluczowych dla płynnej znajomości języka niemieckiego: w pisaniu, słuchaniu, rozumieniu ze słuchu i mówieniu.

Poznaj naszych lektorów!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 20 lekcji, każda po 60 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena kursu wynosi 1400 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto