hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka niemieckiego

Uwaga! Startują zapisy do nowych grup. Zapisz się już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty.

Wiesz, jak ważną umiejętnością jest swobodna komunikacja w języku niemieckim? Chcesz, by była jedną z tych kompetencji, którymi możesz się pochwalić? Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua to miejsce, w którym osiągniesz swój cel.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Bogata oferta standardowych kursów języka niemieckiego jest skierowana do osób, które chcą rozpocząć naukę lub stawiać w niej kolejne kroki. Szeroki wybór terminów pozwoli Ci dopasować godziny lekcji do codziennych obowiązków. Nasi doświadczeni lektorzy zadbają o sukcesywne podnoszenie Twoich kompetencji językowych we wszystkich obszarach. Dużą wagę przykładamy do nauki sprawnej komunikacji, w której nie ma miejsca na barierę językową. Standardowy kurs języka niemieckiego to aż 116 lekcji po 45 minut, które odbywają się od października do czerwca, oraz możliwość wykorzystania 40 dodatkowych godzin na bezpłatne konwersacje. Oprócz rzetelnych podręczników na zajęciach korzystamy z autentycznych materiałów prasowych i filmów, dzięki czemu Słuchacze obcują z prawdziwym, żywym językiem.

Poznaj naszych lektorów!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs roczny: 120 lekcji, każda po 45 minut
Kurs semestralny: 60 lekcji, każda po 45 minut

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 16:20, 18:00, 19:40
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 11:20, 14:40, 18:00
Sobota: 8:30, 11:40

Cena

Kurs roczny: od 1610 zł i od 161 zł za miesiąc
Zapytaj w szkole o płatności ratalne i rabaty.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto