hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy krótkie z języka niemieckiego

Nowość! Krótkie kursy z języka niemieckiego dla każdego!

GRAMATYKA DLA PRAKTYKA

Znajomość gramatyki jest narzędziem niezbędnym do osiągnięcia swobodnej i poprawnej komunikacji w języku niemieckim. Zdarza się jednak, że zawiłe reguły języka wywołują u nas strach, a ćwiczenia stają się nudną i żmudną pracą. To jednak można zmienić. Jak?

Kurs języka niemieckiego Gramatyka dla Praktyka jest ofertą skierowaną do młodzieży, studentów i osób dorosłych, które potrzebują wsparcia w nauce gramatyki języka niemieckiego na poziomach B1 i B2, a cenią sobie interesujące formy zajęć. Oferujemy atrakcyjne, językowe ćwiczenia praktyczne pod okiem wykwalifikowanych lektorów, którzy pomogą Ci zrozumieć zagadnienia z gramatyki i nauczą, jak z nich korzystać, by mówić płynnie, z łatwością i na wysokim poziomie. Ćwicząc gramatykę równocześnie powiększysz zasób słownictwa, opanujesz umiejętność redagowania treści i formułowania wypowiedzi, a także pozbędziesz się bariery językowej.

Stałym postępom sprzyjać będzie nauka w miłej, kameralnej atmosferze wśród osób, które mają cele takie jak Ty − poprawnie porozumiewać się w języku niemieckim. Kurs Gramatyka dla Praktyka trwa miesiąc i obejmuje aż 30 godzin lekcyjnych zajęć.

 

LADIES TÊTE-À- TÊTE

Nauka ma być przyjemnością, dlatego oferta kursów językowych w Profi-Lingua została stworzona tak, by spełniać oczekiwania osób o różnych upodobaniach i w różnym wieku.

Ladies Tête-à-Tête to kurs, który z założenia odbywa się w luźnej, nieformalnej i przyjaznej atmosferze, tworzonej wyłącznie przez kobiety, które lubią spotykać się ze sobą na pogaduszkach. Przy smacznej kawie i ciastku będziecie wymieniać poglądy na bieżące tematy, opowiadać i radzić się w codziennych sytuacjach. Celem kursu Ladies Tête-à-Tête jest osiągnięcie swobody w komunikacji w języku niemieckim, która umożliwi łatwość w rozmowach z mieszkańcami Niemiec czy Austrii. W przystępny, praktyczny sposób poznasz też zwroty i słówka, których możesz używać w codziennym języku. Pod okiem wykwalifikowanych lektorów będziesz ćwiczyć realne dialogi, przełamując swoją barierę językową.

Kurs Ladies Tête-à-Tête trwa dwa miesiące i składa się z 60 godzin lekcyjnych rozłożonych po dwie lub cztery w tygodniu. Polecamy go paniom po 50. roku życia, które porozumiewają się językiem niemieckim na poziomie A2-C1.

 

FOREVER YOUNG

Spójrz na świat z nowej perspektywy! Naucz się języka niemieckiego, a będziesz miał szansę na podróże bez barier, podczas których dobrze poznasz kulturę Austrii czy Niemiec, zrozumiesz ją, a być może nawiążesz też nowe znajomości.

Podczas Kursu Forever Young z łatwością opanujesz słownictwo języka niemieckiego oraz konstrukcje gramatyczne tak, żebyś mógł swobodnie komunikować się w sytuacjach życia codziennego. Możesz też dołączyć do nas na wyższym poziomie zaawansowania, by umocnić swój poziom znajomości niemieckiego lub po to, by nie tracić z językiem kontaktu. Podczas trwania kursu, nasi nauczyciele będą do Twojej dyspozycji i pomogą Ci pokonać ewentualne trudności i wspiąć się o poziom wyżej.

Spotykać będziemy się regularnie, w stałej grupie w gronie osób w podobnym wieku, od poniedziałku do soboty. Łącznie czeka nas 50 godzin nauki, którą połączymy też z miłym spędzaniem czasu. Dzięki uczestnictwa w Kursie Forever Young, zyskasz pewność siebie, satysfakcję i radość z płynnego porozumiewania się językiem niemieckim.

 

Szczegóły kursu

Ilość godzin

Gramatyka dla praktyka - 30 x 45min
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 60 x 45min
Forever Young -50 x 45 min

Cena

Gramatyka dla praktyka - 699 zł
Ladies TÊTE-À- TÊTE - 999 zł
Forever Young -799 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto