hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs norweskiego

Planujesz wyjazd do Norwegii i chcesz mieć pewność, że będziesz umiał się porozumieć? A może pragniesz podnieść swoje kwalifikacje na rynku pracy i inwestycja w poznanie norweskiego pomoże Ci zrealizować ten cel? Motywy podjęcia nauki bywają różne, ale zawsze dążymy do tego samego: płynności w porozumiewaniu się w języku obcym oraz przełamania barier językowych.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Dzięki wyborowi indywidualnego kursu języka norweskiego w Profi-Lingua masz pewność, że dążenie do osiągnięcia Twojego celu to podstawa całego szkolenia. Zajęcia przebiegają w atmosferze motywującej do nauki, którą stworzycie Ty i Twój nauczyciel, poświęcający uwagę wyłącznie Tobie. Spersonalizowany program nauczania pozwoli dopasować lekcje do Twoich potrzeb, poziomu, możliwości i  zainteresowań. Elastyczność w kwestii miejsc i terminów zajęć to rozwiązanie, które pozwoli Ci ułożyć swój grafik lekcji tak, by nie kolidował z codziennymi obowiązkami.

Poznaj naszych lektorów!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość godzin jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest dobierana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto