hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka rosyjskiego

Kurs języka rosyjskiego w Profi-Lingua to oferta dla każdego, bez względu na wiek i zawód, kto chciałby zdobyć ogólne umiejętności komunikacji w tym języku. Dysponujemy szerokim wachlarzem terminów i godzin zajęć, dzięki czemu możemy zaproponować Ci korzystne rozwiązania, dopasowane do Twojego planu dnia.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Standardowy kurs języka rosyjskiego to pakiet 156 godzin lekcyjnych zajęć (116 obowiązkowych oraz 40 dodatkowych, przeznaczonych na konwersacje), które odbywają się od października do czerwca w naszej siedzibie przy pl. Wolności 6 w Poznaniu. W trakcie kursu lektorzy motywują do stałych postępów we wszystkich obszarach porozumiewania się po rosyjsku: w mówieniu, czytaniu, pisaniu i rozumieniu ze słuchu. Chcemy, by nasi Kursanci pozbywali się bariery językowej i nabierali pewności siebie. Kładziemy nacisk na umiejętności praktyczne, a tym samym dbamy o to, by uczyć języka autentycznego, żywego, którym będziesz swobodnie posługiwał się podczas spotkań towarzyskich, podróży oraz w sytuacjach biznesowych.

Poznaj naszych lektorów!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 116 lekcji, każda po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 13:30, 16:20, 18:00, 19:40
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:30, 11:20, 14:40, 18:00
Sobota: 8:30, 11:40

Cena

Cena kursy wynosi 1598 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto