hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs angielskiego

Chcesz nabrać pewności siebie podczas wypowiadania się po angielsku? Znasz zagadnienia gramatyczne w teorii, ale nie umiesz posługiwać się nimi w praktyce? Czeka Cię praca, wyjazd lub inne wyzwania wymagające znajomości tego języka? Potrzebujesz indywidualnego podejścia ze strony szkoły językowej? Możesz na nas liczyć!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Zapraszamy na indywidualny kurs języka angielskiego w Profi-Lingua w Sosnowcu!

Kurs indywidualny w Profi-Lingua to lekcje face to face. Bezpośredni kontakt ucznia z lektorem sprzyja przełamaniu bariery komunikacyjnej i wysokiej efektywności nauki.

Jak są zorganizowane zajęcia? Dokładnie tak, jak sobie życzysz. Możesz uzgodnić, w jakich terminach i gdzie chcesz się uczyć. Lekcje mogą odbywać się zarówno w Twoim domu lub miejscu pracy, jak i w naszej szkole.

Zapraszamy!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość godzin jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest dobierana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto