hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs hiszpańskiego

Planujesz wyjazd za granicę? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? A może język hiszpański to Twoja pasja i poznajesz go dla przyjemności? Każdy uczeń ma inne wymagania względem kursu. W Profi-Lingua doskonale to rozumiemy – i dlatego organizujemy kursy indywidualne!

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Proponujemy zarówno kursy języka hiszpańskiego ogólnego, jak i kursy specjalistyczne, konwersacyjne oraz intensywne. Pomagamy przezwyciężyć barierę komunikacyjną, przygotowujemy Kursantów do wyjazdów zagranicznych i do posługiwania się językiem hiszpańskim w sytuacjach zawodowych – na życzenie wprowadzamy na lekcjach słownictwo branżowe.

Zajęcia indywidualne w Profi-Lingua prowadzą lektorzy języka hiszpańskiego z wykształceniem lingwistycznym.

Program kursu i jego tempo zostają dostosowane do oczekiwań Słuchacza. Oferujemy bezpłatny dojazd lektora do ucznia na terenie Sosnowca!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość godzin jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest dobierana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto