hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs włoskiego

Indywidualny kurs języka włoskiego w Profi-Lingua to kurs szyty na miarę. Jego program i harmonogram dopasowujemy do oczekiwań Słuchacza. Jeśli chcesz szlifować włoski na własnych warunkach, zapraszamy do naszej szkoły.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Na kursach indywidualnych w Profi-Lingua uczeń spotyka się z nauczycielem face to face, co sprzyja szybszemu przełamaniu bariery komunikacyjnej.

Lektor poświęca swoją uwagę jednemu uczniowi, dzięki czemu może na bieżąco kontrolować jego postępy i dostosować do nich tempo pracy.

Dla kogo jest kurs indywidualny? Dla każdego, kto chce uczyć się dużo, dobrze i szybko oraz w najefektywniejszej formie poznać język ogólny lub rozwinąć konkretne umiejętności.

Przygodę z l’Italiano możesz rozpocząć w dowolnym terminie. Zapraszamy!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość godzin jest dobierana według potrzeb kursanta.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest dobierana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto