hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka angielskiego

Angielski jest dziś niezwykle popularny i używany niemal na każdym kroku, dlatego warto go znać. W Profi-Lingua czekają na Ciebie świetnie przygotowani i zmotywowani lektorzy, którzy mają za zadanie nauczyć Cię płynnie mówić po angielsku. To jest właśnie główny cel nauki języka – możliwość używania go jako narzędzia do osiągnięcia celu. Tym celem może być praca w zagranicznej korporacji, chęć oglądania filmów czy seriali w oryginale lub dogadania się ze znajomym z zagranicy. Aby wyćwiczyć umiejętności swobodnej konwersacji Kursanci odgrywają realne scenki z życia w Wielkiej Brytanii, ćwiczą dialogi i niezbędne słownictwo, poznają przydatne wyrażenia z języka potocznego, tak aby ich angielski brzmiał jak najbardziej naturalnie. Nasi lektorzy motywują do nauki i monitorują postępy w przyjaznej atmosferze.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Do 152 lekcji - 112 obowiązkowych i do 40 dodatkowych lekcji konwersacji, fonetyki, gramatyki i powtórek do egzaminów.

Termin

Pon/ śro lub wto/czw 7:20, 9:00, 15:00; 16:15, 17:55; 19:35
Piątek 14:40, 18:00,
Sob lub niedz 8:20, 11:40

Cena

Poziomy A1-B1+- 1598 zł
Poziomy B2-C2 - 1698 zł
promocja beginners jez. angielski 1198 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto