hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka angielskiego matura rozszerzona

Chcesz nauczyć się skutecznie rozwiązywać arkusze maturalne i uodpornić się na stres? Nasz roczny kurs maturalny rzetelnie przygotuje Cię do najważniejszego egzaminu w Twoim życiu.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorską, z której część zasiada w komisjach egzaminacyjnych. Przygotowujemy do zarówno do matury pisemnej, jak i ustnej – uczymy nie tylko świetnego pisania i czytania ze zrozumieniem, ale też swobodnego mówienia. Koncentrujemy się również na efektywnym słuchaniu.

Lekcje odbywają się w miesiącach październik – kwiecień.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Szczegóły kursu

Poziomy

Kurs przeznaczony dla zdających maturę rozszerzoną.

Ilość zajęć

76 lekcji 45-minutowych.

Termin

Piątek: 18.00 - 21.00

Cena

1099 złotych

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto