hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka hiszpańskiego

Po hiszpańsku mówi się nie tylko na Półwyspie Iberyjskim, lecz także w Meksyku i Ameryce Południowej. Pomyśl więc, ile kultur będziesz mógł zgłębiać dzięki jednemu językowi. Nasi lektorzy zadbają, byś opanował hiszpański w sposób umożliwiający swobodne porozumiewanie się z jego użytkownikami.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Stawiamy na komunikację, choć nie zaniedbujemy innych sprawności językowych: słuchania, czytania i pisania. Uczymy nie tylko języka ogólnego, lecz także potocznego, a na zajęciach wykorzystujemy autentyczne materiały z hiszpańskojęzycznej prasy czy telewizji.
Zajęcia w Profi-Lingua odbywają się w małych grupach, w sympatycznej i przyjaznej atmosferze, ponieważ wychodzimy z założenia, że nauka – aby dawała efekty – musi być przyjemnością. Dlatego na naszych zajęciach studenci czują się często jak na spotkaniu w gronie przyjaciół – i o to chodzi.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Do 152 lekcji - 112 obowiązkowych i do 40 dodatkowych lekcji konwersacji, fonetyki, gramatyki i powtórek do egzaminów.

Termin

Pon/ śro lub wto/czw 7:20, 9:00, 15:00; 16:15, 17:55; 19:35
Piątek 14:40, 18:00,
Sob lub niedz 8:20, 11:40

Cena

Poziomy A1-B1+- 1598 zł
Poziomy B2-C2 - 1698 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto