hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka hiszpańskiego

Nowe grupy na kursy semestralne! Zapisz się już dziś!

Po hiszpańsku mówi się nie tylko na Półwyspie Iberyjskim, lecz także w Meksyku i Ameryce Południowej. Pomyśl więc, ile kultur będziesz mógł zgłębiać dzięki jednemu językowi. Nasi lektorzy zadbają, byś opanował hiszpański w sposób umożliwiający swobodne porozumiewanie się z jego użytkownikami.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Stawiamy na komunikację, choć nie zaniedbujemy innych sprawności językowych: słuchania, czytania i pisania. Uczymy nie tylko języka ogólnego, lecz także potocznego, a na zajęciach wykorzystujemy autentyczne materiały z hiszpańskojęzycznej prasy czy telewizji.
Zajęcia w Profi-Lingua odbywają się w małych grupach, w sympatycznej i przyjaznej atmosferze, ponieważ wychodzimy z założenia, że nauka – aby dawała efekty – musi być przyjemnością. Dlatego na naszych zajęciach studenci czują się często jak na spotkaniu w gronie przyjaciół – i o to chodzi.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs roczny: 152 lekcji
Kurs semestralny:76 lekcji
112/56 obowiązkowych i do 40/20 dodatkowych lekcji konwersacji, fonetyki, gramatyki i powtórek do egzaminów.

Termin

Pon/ śro lub wto/czw 7:20, 9:00, 15:00; 16:15, 17:55; 19:35
Piątek 14:40, 18:00,
Sob lub niedz 8:20, 11:40

Cena

Poziomy A1-B1+- kurs roczny: 1598 zł
kurs semestralny: 799 zł
Poziomy B2-C2 - kurs roczny: 1698 zł
kurs semestralny: 849

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto