hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Indywidualny kurs niemieckiego

Niektórzy wierzą, że w pewnym wieku nie da się nauczyć płynnie mówić w języku obcym. My z doświadczenia wiemy, że to nieprawda. Podczas naszej długoletniej praktyki w Profi-Lingua wielokrotnie byliśmy świadkami, jak wiele może zdziałać motywacja. Mamy studentów, którzy zaczynali od zera, a po miesiącu nauki byli w stanie bez lęku zadzwonić do hotelu w Niemczech, by zmienić rezerwację pokoju. Sekretem jest po prostu metoda. Nasza stawia za cel komunikację, umiejętność porozumiewania się po niemiecku. Jeśli więc jesteś zmotywowany i zdeterminowany do nauki, chcesz robić postępy w jak najkrótszym czasie, kurs indywidualny to strzał w dziesiątkę. Lektor będzie całkowicie do Twojej dyspozycji, również mailowo, między zajęciami. Od Ciebie zależy, gdzie i kiedy się spotkacie oraz na co położycie nacisk podczas wspólnej podróży przez fascynujący świat języka niemieckiego.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

30, 60, 90 lekcji po 45 minut.

Termin

Termin jest indywidualnie dopasowany według preferencji kursanta.

Cena - pakiet mały

30 lekcji 45 minutowych - 2.700 zł

Cena - pakiet średni

60 lekcji 45 minutowych - 5.100 zł

Cena - pakiet duży

90 lekcji 45 minutowych - 7.200 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto