hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka niemieckiego

Gdy mieszka się w Szczecinie, dobrze znać niemiecki. Znać, czyli swobodnie porozumiewać się z Niemcami, którzy często goszczą w tym mieście. Właśnie taki jest cel naszych zajęć – przełamać bariery komunikacyjne i nauczyć Kursantów płynnie mówić po niemiecku. Język ma być bowiem narzędziem, które umożliwi Wam osiąganie założonych celów. Nieważne, czy celem jest wypad na weekend do Berlina, zrobienie zakupów na niemieckiej stronie internetowej, chęć podjęcia pracy czy studiów za granicą, znajomość języka pomoże go zrealizować i zawsze się opłaci! Gdy na dobre zasmakujecie już w niemieckim, do dyspozycji oddajemy Wam bibliotekę i mediatekę z bogatym zbiorem niemieckiej literatury.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

do 152 lekcji (112 obowiązkowych i do 40 lekcji konwersacji, gramatyki i fonetyki)

Termin

Pon/ śro lub wto/czw 7:20, 9:00, 15:00; 16:15, 17:55; 19:35
Piątek 14:40, 18:00,
Sob lub niedz 8:20, 11:40

Cena

Poziomy A1-B1+- 1598 zł
Poziomy B2-C2 - 1698 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto