hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe w Tarnowie

Uwaga! Trwają zapisy na kursy wakacyjne! Zarezerwuj miejsce już dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Zależy Ci na szybkiej i efektywnej nauce komunikacji w języku obcym? My wiemy, że chodzi o to, by zdobyć solidne podstawy, aby móc wyrazić się w satysfakcjonujący sposób. W Profi-Lingua nasi kursanci zdobywają nowe kompetencje językowe poprzez metodę komunikatywną. Z nami nie tylko nauczysz się pisać i czytać, ale przede wszystkim rozmawiać bez skrępowania.

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Jest to kurs ekspresowy, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to już możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje w okresie wakacji pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich oczekiwań? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Dlaczego Profi-Lingua?

Indywidualnie wspieramy kursantów

Monitorujemy przebieg nauki każdego naszego słuchacza, dzięki czemu możemy dokładnie namierzyć problemy i rozwiązać je w najbardziej efektywny sposób. Z nami pokonasz barierę językową i nauczysz się płynnie mówić!

Mamy doświadczenie w nauczaniu

Nasi lektorzy i native speakerzy mają za sobą lata doświadczeń z kursantami. Świetne zaplecze metodyczne oraz ciągły rozwój sprawiają, że jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi metodami nauczania. Do tego potrafimy również zadbać o sympatyczną atmosferę!

Pokazujemy nowe ścieżki rozwoju

Zależy Ci na odkrywaniu nowych możliwości? My dajemy Ci taką szansę! W ramach kursu otrzymujesz dodatkowe, bezpłatne zajęcia z drugiego języka, konsultacje i warsztaty gramatyczno-fonetyczne.

Gwarantujemy Ci sukces

Nasz autorski system Profi-Lingua Quality Control pozwala nam zachować niezmiennie wysoki standard nauczania. Dzięki temu jesteśmy pewni, że z powodzeniem przejdziesz przez egzaminy – dlatego dajemy Ci na to gwarancję! Zyskaliśmy również Akredytację Kuratora Oświaty.

Zyskujesz dostęp do bazy e-materiałów

Kursanci Profi-Lingua mogą bez ograniczeń korzystać ze Strefy Słuchacza, która gromadzi wszystkie niezbędne pomoce naukowe w jednym miejscu. To czyni naukę wygodną jak nigdy dotąd! Nasi słuchacze mają również dostęp do bogatej biblioteki i mediateki.

Odpowiadamy na każdą potrzebę

Mamy szeroki wybór grup, języków, terminów i trybów naszych kursów, dzięki czemu to nie ty dopasowujesz się do nas – a my do Ciebie. Zajrzyj do naszej oferty!

Wybierz kurs dla siebie

Przepis na sukces? Poznaj naszą metodę nauczania!

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Chciałbyś dołączyć do tysięcy zadowolonych kursantów? Nic prostszego! Zapisz się na kurs!
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto