hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kursy językowe w Tarnowie

Zależy Ci na tym, aby szybko i efektywnie nauczyć się komunikacji w języku obcym? My wiemy, że chodzi o to, by mieć solidną podstawę, żeby wyrazić się w satysfakcjonujący sposób. W Profi-Lingua nasi kursanci zdobywają nowe kompetencje językowe poprzez metodę komunikatywną. Z nami nie tylko nauczysz się pisać i czytać, ale przede wszystkim rozmawiać bez skrępowania.

Dlaczego Profi-Lingua?

Indywidualnie wspieramy kursantów

Monitorujemy przebieg nauki każdego naszego słuchacza, dzięki czemu możemy dokładnie namierzyć problemy i rozwiązać je w najbardziej efektywny sposób. Z nami pokonasz barierę językową i nauczysz się płynnie mówić!

Mamy doświadczenie w nauczaniu

Nasi lektorzy i native speakerzy mają za sobą lata doświadczeń z kursantami. Świetne zaplecze metodyczne oraz ciągły rozwój sprawiają, że jesteśmy na bieżąco z najnowocześniejszymi metodami nauczania. Do tego potrafimy również zadbać o sympatyczną atmosferę!

Pokazujemy nowe ścieżki rozwoju

Zależy Ci na odkrywaniu nowych możliwości? My dajemy Ci taką szansę! W ramach kursu otrzymujesz dodatkowe, bezpłatne zajęcia z drugiego języka, konsultacje i warsztaty gramatyczno-fonetyczne.

Gwarantujemy Ci sukces

Nasz autorski system Profi-Lingua Quality Control pozwala nam zachować niezmiennie wysoki standard nauczania. Dzięki temu jesteśmy pewni, że z powodzeniem przejdziesz przez egzaminy – dlatego dajemy Ci na to gwarancję! Zyskaliśmy również Akredytację Kuratora Oświaty.

Zyskujesz dostęp do bazy e-materiałów

Kursanci Profi-Lingua mogą bez ograniczeń korzystać ze Strefy Słuchacza, która gromadzi wszystkie niezbędne pomoce naukowe w jednym miejscu. To czyni naukę wygodną jak nigdy dotąd! Nasi słuchacze mają również dostęp do bogatej biblioteki i mediateki.

Odpowiadamy na każdą potrzebę

Mamy szeroki wybór grup, języków, terminów i trybów naszych kursów, dzięki czemu to nie ty dopasowujesz się do nas – a my do Ciebie. Zajrzyj do naszej oferty!

Wybierz kurs dla siebie

Przepis na sukces? Poznaj naszą metodę nauczania!

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Chciałbyś dołączyć do tysięcy zadowolonych kursantów? Nic prostszego! Zapisz się na kurs!
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto