hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs konwersacyjny języka angielskiego

Uczysz się języka angielskiego, ale masz wrażenie, że nadal nie radzisz sobie z mówieniem?     Pragniesz poszerzyć zasób słownictwa i nabrać swobody wypowiedzi? Jeśli tak – ten kurs jest właśnie dla Ciebie! 

Kurs prowadzony jest w oparciu o listę zagadnień tematycznych i z wykorzystaniem technik konwersacyjnych typu: debaty, prezentacje, wywiady itp. Kurs pozwoli Ci śmiało posługiwać się językiem angielskim.  Idealny również dla tych, którzy ze względu na niewielką ilość czasu mogą sobie pozwolić na uczęszczanie na zajęcia wyłącznie raz w tygodniu, a chcą podtrzymać płynność posługiwania się językiem obcym!

  • 56 lekcji (45-minutowych)
  • Zajęcia prowadzone przez native speakerów
  • Przeznaczone dla osób na poziomie zaawansowania B1-B2
  • Grupy 5-10 osób

 

 

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs obejmuje 56 spotkań, przy czym jedna jednostka trwa 45 minut.

Termin

Zajęcia 1 x 90 min. poniedziałek – piątek o godz. 15:30, 17:15, 19:00

Cena

799zł/rok

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto