hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka angielskiego

„Uczenie się innego języka jest nie tylko uczeniem się innych słów na te same rzeczy, lecz także uczeniem się innego sposobu myślenia o rzeczach” – to stwierdzenie Flory Lewis, amerykańskiej dziennikarki i publicystki, można w pełni potwierdzić w codziennym życiu. Język angielski nie tylko otwiera na świat, lecz także stwarza nowe możliwości.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Dzięki lektorom Profi-Lingua, ich nowoczesnym, zindywidualizowanym i aktywizującym metodom pracy, możesz po ukończeniu rocznego kursu zmienić miejsce zamieszkania na Londyn czy Nowy York, podjąć tam pracę, poznawać ludzi i nawiązywać przyjaźnie, a także bez kompleksów podróżować po świecie, gdyż będziesz umiał komunikować się w języku angielskim. Zakupy w zagranicznych sklepach internetowych staną się proste, a instrukcja obsługi sprzętu elektronicznego nie będzie miała przed Tobą tajemnic.
 Naszym celem jest takie zmotywowanie Cię do nauki, aby ta stała się przyjemnością i przyniosła satysfakcję ze swobodnego posługiwania się językiem angielskim.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs obejmuje 112 jednostek, 56 spotkań, przy czym jedna jednostka trwa 45 minut.

Termin

Placówka jest czynna w godzinach 12:00-20:00 od poniedziałku do piątku. O szczegóły proszę dowiadywać się na miejscu bądź telefonicznie.

Cena

Standardowy: 1749 zł
Promocyjny: 1498 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto