hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs język w pigułce francuski

Jest to gratka dla osób, które chciałyby odkryć konieczne fundamenty języka obcego pozwalające na satysfakcjonującą komunikację, lecz nie mają czasu na bardziej aktywną formę nauki. Koncepcją kursu jest czynne przyswojenie przez uczniów jak największej ilości zwrotów i słówek ułatwiających efektywne mówienie i rozumienie. W czasie trwania zajęć kursanci uczestniczą w wielorakich, ciekawych aktywnościach związanych z komunikacją w miejscach publicznych – takich jak lotnisko, przychodnie, sklepy spożywcze, dworce kolejowe, a także w przypadku poszukiwania zakwaterowania i pracy oraz np. zakładania konta bankowego.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut. Kurs obejmuje 28 spotkań. Grupy max. 12 osobowe.

Termin

Zapytaj o terminy w sekretariacie szkoły

Cena

449zł
Rabat przy jednorazowej wpłacie - 25zł!
Możliwość rozłożenia na raty semestralne po 224,50zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto