hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Indywidualny kurs hiszpańskiego

Hiszpania kojarzy się z dobrym jedzeniem, pięknymi krajobrazami i temperamentnymi ludźmi. Nie dziwi więc, że coraz więcej osób chce poznać ten fascynujący kraj i jego kulturę. Opanowanie języka to jedna z najprostszych dróg do osiągnięcia tego celu, bo kiedy mówimy w innym języku, myślimy inaczej. Jeśli więc chcesz poczuć na własnej skórze, jak myślą Hiszpanie, zapisz się na kurs indywidualny w Profi-Lingua. Nasi lektorzy zapoznają Cię z językiem i zwyczajami i to od Ciebie będzie zależało, na co położycie nacisk w trakcie kursu. Zupełnie jak w empanadas, popisowym daniu kuchni hiszpańskiej, dodasz te składniki, które chcesz, np. gramatykę, Pedro Almodóvara i FC Barcelonę, a nasz lektor pomoże Ci przygotować z nich coś fantastycznego.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość ustalona według potrzeb.

Termin

Termin jest indywidualnie dopasowany według preferencji kursanta.

Cena

Cena jest ustalana indywidualnie.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto