hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka niemieckiego

Znajomość języka niemieckiego jest przepustką do bezstresowych podróży do Niemiec i Austrii, poznawania bogatej kultury tych krajów, korzystania z nowoczesnej bazy turystycznej, podjęcia pracy w sąsiadujących z Polską landach lub do zaopatrywania się w niemieckich sklepach. Dzięki zaangażowaniu naszych lektorów, indywidualnemu podejściu do każdego Kursanta i zastosowaniu nowoczesnych metod nauki szybko opanujesz podstawy języka, przyswoisz reguły gramatyczne i pokonasz barierę językową, a w rezultacie zaczniesz bez kłopotów mówić w języku Goethego i Grassa.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Bo choć inwestycja w naukę nowego języka wymaga wysiłku, z lektorami Profi-Lingua praca szybko da dobry rezultat – umiejętność swobodnego komunikowania się, satysfakcję z uzyskania nowych kompetencji i radość sukcesu.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Kurs standardowy obejmuje 56 spotkań,
kurs Raz a dobrze obejmuje 28 spotkań,
kurs Język w pigułce obejmuje 28 spotkań.

Termin

Placówka jest czynna w godzinach 12:00-20:00 od poniedziałku do piątku. O szczegóły proszę dowiadywać się na miejscu bądź telefonicznie.

Cena

Standardowy: 1749 zł
Raz a dobrze: 1149 zł
Język w pigułce: 449 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Sprawdź swój poziom
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto