hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Wakacyjny kurs angielskiego

Wakacje to czas na odpoczynek, lecz także idealny moment na podejmowanie nowych wyzwań! Nauka języka angielskiego może być jednym z nich.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Jeśli dysponujesz czasem w wakacje i spędzasz je w Warszawie, wykorzystaj to na nadrobienie zaległości i podniesienie poziomu znajomości angielskiego. Profi-Lingua prowadzi kursy dostosowane do potrzeb Słuchaczy na różnych poziomach zaawansowania, również dla osób rozpoczynających przygodę z językiem. Wiele terminów oraz wygodne lokalizacje pozwolą Ci dopasować zajęcia do swojego planu dnia. Naszą kadrę pedagogiczną tworzą wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele – lektorzy i native speakerzy, którzy w miłej atmosferze zadbają o to, by wakacyjna przygoda z językiem angielskim była efektywna, a omawiany materiał i sposób jego prezentowania okazały się atrakcyjne. Wakacyjne kursy języka angielskiego to 4 lub 8 tygodni intensywnych zajęć w lipcu, sierpniu i wrześniu, podczas których poprawisz swoje umiejętności prowadzenia rozmów, formułowania treści, czytania i rozumienia ze słuchu w języku angielskim.

Zapraszamy do naszych szkół także w sezonie wakacyjnym! Lato to czas, który sprzyja nauce języków.

W naszej ofercie znajdziesz:

Kurs miesięczny

Ekspresowy kurs, podczas którego zrealizujesz materiał w zakresie 1 poziomu językowego w 4 tygodnie! To kurs, który równomiernie rozwija wszelkie umiejętności językowe, takie jak: mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie. Polecamy ten kurs dorosłym i starszej młodzieży.

Kurs dwumiesięczny

2 poziomy w 2 miesiące? Tak, to możliwe! Kurs dwumiesięczny pozwala osiągnąć szybkie efekty. Przeznacz czas wakacyjny na skuteczną naukę języka i zrealizuj materiał przewidziany na cały rok w 8 tygodni.

Kurs konwersacyjny

Konwersacje na wakacje pozwolą Ci ćwiczyć umiejętności językowe od strony praktycznej. W trakcie kursu poruszana jest aktualna i współczesna tematyka, np: różnice międzykulturowe, cyfrowy wymiar życia, media, lifestyle, futurologia, różne sposoby bogacenia się… i wydawania pieniędzy, niecodzienne drogi do sukcesu, niezwykłe hobby, relacje interpersonalne i jak na nie wpływać, ikony świata show-biznesu i polityki, ciekawe miejsca na ziemi, tajemnice umysłu, niecodzienne drogi przez edukację i życie zawodowe.

Kurs indywidualny

Szukasz kursu skrojonego na miarę Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami, z kolei my przygotujemy dla Ciebie kurs, który spełni Twoje indywidualne wymagania.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Semestr w miesiąc: 48
Rok w 2 miesiące: 96
Wakacyjny konwersacyjny: 18
Wszystkie zajęcia trwają 45 minut.

Termin

Zajęcia odbywają się trzy tygodniu (po cztery lekcje 45-minutowe)
w godzinach do wyboru: 8:00, 10:00, 12:00, 14:45, 16:00, 17:00, 18:00.

Cena

Kursy wakacyjne od 399 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto