hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Kurs języka francuskiego

Uwaga! Zimą startują nowe grupy na kursy semestralne! Zapisz się już dziś i skorzystaj z oferty specjalnej!

POBIERZ KUPON!

Wiesz, dlaczego francuski to jeden z najczęściej wybieranych języków obcych? Bo jest to ojczysta mowa ponad 80 milionów ludzi na świecie. Znajomość języka francuskiego zdecydowanie podniesie Twoje kwalifikacje na rynku pracy w Polsce i za granicą, a także doda pewności siebie w podróżach do Kanady, Francji, Belgii, Maroka czy Szwajcarii.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

W Profi-Lingua będziesz uczył się skutecznie i z przyjemnością. Wiele terminów, wiarygodność naszej szkoły, atrakcyjna lokalizacja poszczególnych placówek i przyjazna atmosfera to zaledwie część zalet, które docenisz od pierwszych lekcji.

W naszej ofercie standardowych kursów języka francuskiego znajdziesz pakiet zajęć dostosowany do Twojego poziomu zaawansowania. Nasi doświadczeni lektorzy i native speakerzy zadbają o to, by Twój czas spędzony w Profi-Lingua zaowocował widocznym podniesieniem kompetencji językowych. Chcemy, żebyś szybko zauważył, jak swobodnie możesz porozumiewać się w języku francuskim w różnych sytuacjach życiowych: podczas spotkań towarzyskich, podróży czy w kontaktach biznesowych.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs roczny składa się 120 lekcji, każda po 45 minut.
Na kurs semestralny składa się 60 lekcji, każda po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki: 7:20, 9:00, 10:40, 12:00, 13:30, 14:45, 16:20, 18:00, 19:40
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:20, 9:00, 12:00, 15:00, 16:30, 18:00
Sobota: 8:20, 9:00, 11:40, 14:00

Cena

kurs roczny:
Standardowy 2198 zł
grupa mini 2798 zł
kurs semestralny:
1099 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto