hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!

Nauka języków w Warszawie

Uwaga! Trwają zapisy na nowy rok! Zarezerwuj miejsce jeszcze dziś i skorzystaj ze specjalnej oferty!

Chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności językowe pod okiem doświadczonych lektorów i native speakerów? Czy zależy Ci na tym, aby przełamać barierę komunikacyjną i zacząć swobodnie mówić w języku obcym? My wiemy, że aby wyrazić się w satysfakcjonujący sposób, musisz mieć solidne podstawy. W Profi-Lingua Kursant zdobywa nowe kompetencje językowe dzięki metodzie komunikatywnej. W efekcie wreszcie zaczniesz płynnie mówić w języku obcym, a jednocześnie będziesz stosować poprawne konstrukcje gramatyczne i słownictwo.

Dlaczego Profi-Lingua?

Traktujemy Cię indywidualnie

Starannie sprawdzamy, jakie są Twoje oczekiwania co do kursu i co chcesz dzięki nam osiągnąć. To pozwala dokładnie spersonalizować ofertę i wyznaczyć kroki, dzięki którym systematycznie będziesz się przybliżać do osiągnięcia swojego celu.

Mamy kompetencje

Nasi lektorzy i native speakerzy mają doskonałe przygotowanie metodyczne i doświadczenie poparte długim stażem pracy, dyplomami studiów filologicznych i certyfikatami.

Otwieramy nowe możliwości

Jeden język to za mało? Dajemy Ci drugi – zupełnie bezpłatnie. Oprócz kursu, na który się zapisałeś, zapewniamy Ci wiele zajęć dodatkowych (m.in. warsztaty gramatyczne i fonetyczne oraz konsultacje). Dzięki temu możesz podszkolić swoje umiejętności, systematycznie je trenując. Umożliwiamy Ci również zdanie egzaminu językowego i uzyskanie certyfikatu, który realnie podniesie Twoje kwalifikacje.

Trzymamy najwyższy poziom

Nasz unikatowy system jakości Profi-Lingua Quality Control pozwala sprawdzić indywidualne postępy Kursantów oraz daje gwarancję zdania egzaminów. Z nami nie musisz się obawiać niepowodzenia: kursy Profi-Lingua rzetelnie przygotują Cię do każdego wyzwania.

Dajemy Ci narzędzia do realizacji celu

W Profi-Lingua idziemy z duchem czasu i wykorzystujemy nowoczesne metody nauki. Strefa Słuchacza, w której znajdziesz wszystkie pomocne materiały, i e-Akademia pozwalają Ci na urozmaicone i efektywne przyswajanie wiedzy.

Odpowiadamy na potrzeby

Naszą najsilniejszą stroną jest rozbudowana oferta, będąca odpowiedzią na potrzeby Kursantów. Zajęcia indywidualne, w małych grupach, w godzinach porannych, w weekendy, z native speakerem, wakacyjne i roczne, z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, chińskiego, norweskiego, szwedzkiego, portugalskiego… to i wiele więcej masz u nas na wyciągnięcie ręki.

Wybierz kurs dla siebie

Przepis na sukces? Poznaj naszą metodę nauczania!

Zobacz, co jeszcze mamy Ci do zaoferowania

Nie jesteś pewien, na który kurs się zdecydować? Pozwól, że pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję! Zapisz się na kurs!
Rozwiąż test
Zostaw numer - oddzwonimy!
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Wybierz test, który chcesz rozwiązać:
Wybierz rodzaj testu:
WYBIERZ RODZAJ TESTU: POWODZENIA!

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto