hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Intensywny kurs angielskiego

Przyznasz, że w dzisiejszym świecie dobra znajomość języka angielskiego to już konieczność. Jest on niezbędny w pracy, nauce, podróżach, a także w sytuacjach codziennych. Jeśli liczy się dla Ciebie czas i stawiasz na szybkie efekty, wybierz intensywny kurs języka angielskiego w Profi-Lingua.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Udział w intensywnym kursie języka angielskiego daje Ci możliwość realizacji materiału z całego roku w zaledwie jeden semestr. Szybko i skutecznie pokonasz własne bariery mówienia i podniesiesz pewność siebie w codziennej komunikacji, zarówno prywatnej, jak i zawodowej. Nasi lektorzy i native speakerzy zadbają, żebyś aktywnie rozwijał wszystkie sprawności językowe: mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w kilku lokalizacjach Profi-Lingua. Wiele dostępnych terminów, rzetelne podręczniki i dobrze przygotowane lekcje odbywające się w niewielkich grupach potwierdzają wysoką jakość, której oczekujesz po szkole języków obcych z tak dużym doświadczeniem i renomą jak Profi-Lingua.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs intensywny składa się 90 lekcji, każda po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 3 lekcje:
Poniedziałki / środy lub wtorki / czwartki: 7:20, 9:00, 10:40, 12:00, 13:30, 14:45, 16:20, 18:00, 19:40
1 raz w tygodniu po 6 lekcji:
Piątek: 7:20, 9:00, 12:00, 15:00, 16:30, 18:00
Sobota: 8:20, 9:00, 11:40, 14:00

Cena

Całkowita cena kursu wynosi 1399 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto