hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Indywidualny kurs angielskiego

Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dzisiaj niezbędna w pracy i życiu prywatnym. Jeśli chcesz podnieść swój poziom znajomości angielskiego, a Twój napięty grafik nie pozwala na dopasowanie się do zajęć grupowych lub po prostu cenisz sobie lekcje indywidualne, skorzystaj z oferty Profi-Lingua.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Jeśli zdecydujesz się na indywidualny kurs języka angielskiego, znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego lektora lub native speakera, a program i tematykę zajęć dopasujemy do Twoich potrzeb. Oprócz nabywania kluczowych umiejętności językowych zwiększysz pewność siebie podczas porozumiewania się po angielsku w różnych sytuacjach. Lekcje indywidualne mogą się odbywać w wybranym oddziale Profi-Lingua lub w innym, dogodnym dla Ciebie miejscu i wyznaczonym terminie.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Ilość lekcji zależy od kursanta i trwają one po 60 minut.

Termin

Terminy są ustalane indywidualnie według preferencji kursanta.

Cena

Cena za jedną lekcję wynosi 90 zł, z native speakerem 110 zł.

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto