hajsik haslo kalendarz book1 book2 paper pin graphs headphones swinka torba zegarek zegarek2certyfikaty biznesman certyfikat email fb plus arrow-light-top arrow-light-bot arrow-light-left arrow-light-right arrow-long-top arrow-long-bot arrow-long-left arrow-long-right close
Wybierz rodzaj kursu
Aby poznać szczegółową ofertę wybierz rodzaj kursu!
Kursy przedmiotowe

Kurs języka chińskiego

Czy wiesz, że dla ponad 1,2 miliarda ludzi chiński jest językiem ojczystym? Mimo że to najczęściej używany język na świecie, niewielu Europejczyków może pochwalić się jego znajomością. Wyróżnij się i zdobądź umiejętności, które sprawią, że będziesz pożądanym kandydatem do pracy, nie tylko w Polsce.

Sprawdź swój poziom – kliknij i niezobowiązująco sprawdź poziom języka!

Podczas standardowego kursu języka chińskiego zdobędziesz umiejętności swobodnego porozumiewania się w tym języku, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Bogaty pakiet konwersacyjny, nauka alfabetu chińskiego, słownictwa i zasad gramatyki sprawią, że z powodzeniem opanujesz wszystkie sprawności językowe. Część zajęć odbywa się na podstawie autentycznych materiałów prasowych, dokumentów, fragmentów chińskich filmów i programów telewizyjnych, dzięki czemu masz do czynienia z językiem w jego praktycznym, codziennym zastosowaniu.

Zachęcamy do kontaktu z warszawskimi oddziałami Profi-Lingua, by uzyskać informacje o rozpoczynających się i trwających już kursach języka chińskiego.

Szczegóły kursu

Poziomy

Oferta przeznaczona jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Ilość zajęć

Na kurs składa się 120 lekcji, każda po 45 minut.

Termin

2 razy w tygodniu po 2 lekcje:
Poniedziałki / środy lub wtorki / czwartki: 7:20, 9:00, 10:40, 12:00, 13:30, 14:45, 16:20, 18:00, 19:40
1 raz w tygodniu po 4 lekcje:
Piątek: 7:20, 9:00, 12:00, 15:00, 16:30, 18:00
Sobota: 8:20, 9:00, 11:40, 14:00

Cena

Standardowy 2198 zł
Standardowy - grupa mini 2798 zł

Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego! Formularz
Rozwiąż bezpłatny test
Serwis używa cookies!

Kontynuując zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

OK, zgadzam się
OK, zgadzam się
arrow-long-left
Sprawdź się na bezpłatnym teście! Rozwiąż bezpłatny placement test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego. Zainwestuj 15 minut i sprawdź się. Gdy pytania staną się zbyt trudne, zakończ test. Jeśli nie znasz odpowiedzi – nie odpowiadaj. Niezależnie od tego otrzymasz wynik końcowy. Skontaktujemy się z Tobą w celu dokładnego omówienia wyników testu i podpowiemy Ci, który z naszych kursów jest najbardziej optymalny do poziomu Twojej wiedzy.

Zapomniałeś hasło?

Wypróbuj wersję demo

Wersja demo

Załóż konto